Останні відгуки
- Суші-бар "СушіЯ"04Понравилось: Вкусная кухня , симпатичное оформление блюдНе понравилось: Большое несоответствие граммовки ук...більше 8 років тому
- Кафе "Che Guevara"00Дуже затишне кафе. Смачні страви,привітний персонал. Для проведення вечірнього дозвілля те, що треба)більше 8 років тому
- Салон краси "BeautyLab"02Хочу поделиться негативным впечатлением о мастере Виктории Педченко. Красилась, просила убрать рыжие пряди,...більше 8 років тому
- Буфет-їдальня "Чернослив"08Чудова їдальня в центрі. Завжди коли приїжджаємо в Одесу , забігаємо сюди на обід. Якість страв висока, як для ...більше 8 років тому
- La-torta00Много раз заказывала в этом магазине разнообразные формы, осталась очень довольна. Очень удобные и качественные формы и отзывчивый персонал.більше 8 років тому
- Дресирувальний центр "Arcadia Selex"03Отвратительная контора! Связалась с ними по выгулу собак. Постоянные опоздания (иногда даже на час), регулярн...більше 8 років тому
- Виробнича компанія "M-Card"01Работал с Киевским офисом...уплатили деньги за заказа....уже более полугода не можем его получить...Мошенники и обманщики.більше 8 років тому
- Рекламно-поліграфічне агентство "Отпечаток"01Заказывали визитки, банера и флаера для своего автосервиса остались довольны ценами и качеством услуг!більше 8 років тому
- Їдальня "Пузата хата"04Хороший заклад, дуже смачний борщ з варениками, ціни дуже дешеві, рекомендую!більше 8 років тому
- Мережа ресторанів швидкого харчування "McDonald`s"02Був в тому, що на проспекті Добровольського, сподобалась велика територія, зручне розташування столиків, по сервісу згідний - класика)більше 8 років тому
- La-torta01Заказывала здесь формы для выпечки. Я осталась довольна как качеством инвентаря, так и ответственным сервисом и квалифицированными сотрудниками. Рекомендую!більше 8 років тому
- Салон-магазин "Bereket"04Купили 2 кровати "ракушка", матрасы, диван и обеденный стол. Осталась не довольна. Кровати и диван скрипят, хрус...більше 8 років тому
- Інтернет-магазин "Распашонка"00Хотел купить электромобиль в этом магазине. Не сложилось. Как оказалось, организация несерьезная. Цена указа...більше 8 років тому
- Паб "Бочка"05Досить хороший заклад. Мені сподобалось темне пиво, рекомендую з друзями завітати!більше 8 років тому